Školenia Majtrí – tu a teraz

Pokiaľ nevieme našu myseľ používať správnym spôsobom,
stvoríme si utrpenie. A je to práve naša myseľ, ktorá robí náš život
nebom, alebo ho robí peklom.

V tejto sérii učení vás uvedieme do sily vašej mysle, prevediem vás tou silou a naučíme sa ju používať.

PhDr. Janka Sušková 

Janka Sušková

Vyberte si školenie vhodné pre váš tím!

Máme v sebe obrovský potenciál. Všetky možnosti sú pre nás otvorené. Neuvedomujeme si, aká veľká je naša sila! Odkiaľ táto sila pochádza? Pochádza z našej mysle.

Keď vieme, ako správnym spôsobom používať našu myseľ, môžeme vytvoriť všetko, čo v živote chceme. Ale pokiaľ nevieme našu myseľ používať správnym spôsobom, stvoríme si utrpenie. A je to práve naša myseľ, ktorá robí náš život nebom, alebo ho robí peklom.

V tejto sérii učení vás uvedieme do sily vašej mysle, prevediem vás tou silou a naučíme sa ju používať. Máte mnoho rôznych síl. Používajte ich tak, aby sa váš život stal nebom.

  1. Základné techniky ovládania mysle, základy uvoľnenia a meditácie – Sila pozitívnej myšlienky, vnútornej motivácie a výkon
  2. Ako predísť vyhoreniu a stresu – moje vnútorné riešenia, pochopenia a nastavenia
  3. Mindfulness – Bdelosť a sila mysle – koncentrácia na object vs  multitasking

Každý seminár a deň sa odvíja od nastavenia, energetickej, mentálnej a duševnej úrovne celej skupiny účastníkov. Žiadny seminár rovnakého názvu nebude obsahom presne identický s predošlým.

Každý bude naladený na úroveň,  energiu, vôľu a úroveň  skupiny podľa identifikovania ich nastavenia a vnútorných cieľov (podľa rozpoznania lektora). Avšak v závere sa zvýši ich vnútorná  motivácia, pozitívne nastavenie, harmónia i zameranie na cieľ.