Kurzy prežitia MAJTRÍ

Dnešná doba tlačí na výkon a multitasking.
Ľudia sa cítia unavení a majú problém reagovať
aj v podmienkach bežného pracovného dňa.

Ak sa pridá stresová situácia alebo život ohrozujúca tragédia, väčšina ľudí chytí paniku, ktorá však situáciu môže zhoršiť.

PhDr. Janka Sušková

prezitie 2

Preto sme pripravili Kurzy Prežitia Majtrí. 

Kurzy sú jedinečnou kombináciou psychológie človeka v stresovej situácii – v ohrození života či zdravia (fyzického aj psychického), zároveň učením základných princípov ovládania mysle, prvej pomoci, záchrany seba či iných v situáciách ohrozenia, ktoré prináša náš bežný a každodenný život.

Modelové situácie budú zahŕňať najbežnejšie nehody nášho každodenného života, ale tiež jedinečnú kombináciu západnej psychológie a  techniky ovládania svojej mysle, psychiky a tela pod tlakom.

Kurzy prežitia máme vystavané v dvoch samostatných kurzoch. Ide o jedinečný projekt, ktorý v takomto rozsahu a obsahu zatiaľ na Slovensku nikto neprináša.

Hlavný lektor:  PhDr. Janka Sušková (a ďalší certifikovaní lektori vo svojej oblasti)

Janka Sušková pôsobila viac ako 20 rokov ako riadiaci manažér v nadnárodnej koroporácii. V tom čase zároveň rozvíjala viac  ako dvadsaťročné hobby, hľadanie harmónie, vnútornej sily a sebarozvoja, objavovanie a trénovanie sily mysle a pozitívneho myslenia prostredníctvom východnej filozofie u vysokých Lámov Tibetu a Indie.  Tiež  dobrovoľný záchranár (počas 3 rokov aj professionál) Červeného kríža, školiteľ prvej pomoci a psychológie hromadných postihnutí osôb – jej príbeh nájdete v článku Magazínu 40plus – Všetko je len vecou postoja.)